BeMyHelp
Project partners

Rynek pracy wymaga od nas wzmocnienia kompetencji, elastyczności i ciągłego rozwoju. To wyzwaniem dla wszystkich, którzy mają przerwę w pracy spowodowaną różnymi czynnikami. Mentoring jest rodzajem pomocy dopasowanej do oczekiwań, wsparciem i motywacją do rozwoju. To duży krok do przodu w kierunki głębszej, życiowej zmiany.

Projekt powstał z idei uczenia organizacji i firm, jak wdrożyć metodę mentoringową. Dzięki temu dostarczamy firmom niezbędne narzędzia do zaspokojenia potrzeb odbiorców.

Idea projektu polega na upowszechnianiu tej metody w kontekście aktywizacji zawodowej kobiet. Wyniki i materiały są uniwersalne i mogą stanowić punkt odniesienia oraz być wdrożone w celu wsparcia i pracy z innymi grupami oraz instytucjami.

Zasubskrybuj nasz newsletter

Co-founded by the European Union disclaimer
Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.
Scroll to Top
Skip to content